Aktualności Glassolutions

Aktualności

topten 2017
Wydarzenie

TOPTEN Okna to prestiżowy konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych na polskim rynku produktów stolarki okiennej. Na końcową oceną składają się takie czynniki jak efektywność energetyczna, ekonomiczna oraz parametry techniczne.

Nowoczesny i energetycznie wydajny budynek ze szkłem grzewczym EGLAS Saint-Gobain
Produkt

Nowoczesny i energetycznie wydajny budynek ze szkłem grzewczym EGLAS Saint-Gobain - rozmowa z ekspertem Remigiuszem Ogrodzińskim, EGLAS Global Product Managerem z Glassolutions Polska.

Szklana przyszłość branży hotelarskiej
Wydarzenie

Podczas 8. Konferencji Inwestycji Hotelowych w Warszawie 8 czerwca 2017r. zgromadzili się przedstawiciele wiodących na rynku hotelarskim firm. Dyskutowano o kondycji branży, perspektywach rozwoju i zmianach demograficznych, kształtujących obraz rynku.

W poszukiwaniu talentów  – warsztaty dla  architektów i inżynierów.
Wydarzenie

W ramach programu „Builder For The Young Architects”, którego jesteśmy Partnerem, odbyły się warsztaty edukacyjne dla rozpoczynających zawodową karierę architektów i inżynierów.

Glassolutions Ambasadorem Budownictwa Pasywnego
O firmie

Domy pasywne i niskoenergetyczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem architektów, inwestorów, a przede wszystkim klientów. Rosnąca świadomość odnośnie zrównoważonego rozwoju wpływa na rozkwit nowych standardów w budownictwie.

priva-lite szkło o zmiennej przezierności
Produkt

Zobacz, jak działa innowacyjne szkło PRIVA-LITE zmieniające swoją przezierność za dotknięciem jednego przycisku.

 

CLIMATOP FAMILY – szyby na miarę Twoich potrzeb
Produkt

Zróżnicowana gama dostępnych na rynku okien znacząco ułatwia wybór tych, które idealnie spełnią potrzeby mieszkańców danego budynku. Dokonując selekcji warto pamiętać o tym, że aż 80% powierzchni okna stanowi szyba, a jej parametry mają istotny wpływ na komfort lokatorów.

Spotkanie Design Partners w Pruszkowie - kwiecień
Wydarzenie

19 kwietnia w pruszkowskim Zakładzie Glassolutions odbyło się szkolenie produktowo – techniczne, w którym udział wzięli przedstawiciele firm należących do Design Partner Club.
W trakcie spotkania zaprezentowane zostały najnowsze produkty z oferty Glassolutions, przeprowadzono również warsztaty praktyczne.

Szkło o zmiennej przezierności w Alvo Centrum Poznań
Realizacja

W ubiegłym roku otwarta została pierwsza w Polsce szkoleniowa sala operacyjna o nazwie Alvo Integra Centrum. Zlokalizowany w Poznaniu obiekt ma za zadanie ułatwienie producentom sprzętu medycznego dopasowanie oferty produktowej do potrzeb nowoczesnych szpitali. 

Komfort i bezpieczeństwo w przestrzeniach biurowych.
Realizacja

Komfortowe warunki pracy przekładają się na samopoczucie i efektywność pracowników. Odpowiednia akustyka i zapewnienie poczucia prywatności w pomieszczeniach biurowych to istotne czynniki, mające wpływ na wewnętrzną harmonię.