Aktualności Glassolutions

Aktualności

Nowoczesny i energetycznie wydajny budynek ze szkłem grzewczym EGLAS Saint-Gobain
Produkt

Nowoczesny i energetycznie wydajny budynek ze szkłem grzewczym EGLAS Saint-Gobain - rozmowa z ekspertem Remigiuszem Ogrodzińskim, EGLAS Global Product Managerem z Glassolutions Polska.

Szklana przyszłość branży hotelarskiej
Wydarzenie

Podczas 8. Konferencji Inwestycji Hotelowych w Warszawie 8 czerwca 2017r. zgromadzili się przedstawiciele wiodących na rynku hotelarskim firm. Dyskutowano o kondycji branży, perspektywach rozwoju i zmianach demograficznych, kształtujących obraz rynku.

W poszukiwaniu talentów  – warsztaty dla  architektów i inżynierów.
Wydarzenie

W ramach programu „Builder For The Young Architects”, którego jesteśmy Partnerem, odbyły się warsztaty edukacyjne dla rozpoczynających zawodową karierę architektów i inżynierów.

Glassolutions Ambasadorem Budownictwa Pasywnego
O firmie

Domy pasywne i niskoenergetyczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem architektów, inwestorów, a przede wszystkim klientów. Rosnąca świadomość odnośnie zrównoważonego rozwoju wpływa na rozkwit nowych standardów w budownictwie.

priva-lite szkło o zmiennej przezierności
Produkt

Zobacz, jak działa innowacyjne szkło PRIVA-LITE zmieniające swoją przezierność za dotknięciem jednego przycisku.

 

CLIMATOP FAMILY – szyby na miarę Twoich potrzeb
Produkt

Zróżnicowana gama dostępnych na rynku okien znacząco ułatwia wybór tych, które idealnie spełnią potrzeby mieszkańców danego budynku. Dokonując selekcji warto pamiętać o tym, że aż 80% powierzchni okna stanowi szyba, a jej parametry mają istotny wpływ na komfort lokatorów.

Spotkanie Design Partners w Pruszkowie - kwiecień
Wydarzenie

19 kwietnia w pruszkowskim Zakładzie Glassolutions odbyło się szkolenie produktowo – techniczne, w którym udział wzięli przedstawiciele firm należących do Design Partner Club.
W trakcie spotkania zaprezentowane zostały najnowsze produkty z oferty Glassolutions, przeprowadzono również warsztaty praktyczne.

Szkło o zmiennej przezierności w Alvo Centrum Poznań
Realizacja

W ubiegłym roku otwarta została pierwsza w Polsce szkoleniowa sala operacyjna o nazwie Alvo Integra Centrum. Zlokalizowany w Poznaniu obiekt ma za zadanie ułatwienie producentom sprzętu medycznego dopasowanie oferty produktowej do potrzeb nowoczesnych szpitali. 

Komfort i bezpieczeństwo w przestrzeniach biurowych.
Realizacja

Komfortowe warunki pracy przekładają się na samopoczucie i efektywność pracowników. Odpowiednia akustyka i zapewnienie poczucia prywatności w pomieszczeniach biurowych to istotne czynniki, mające wpływ na wewnętrzną harmonię.

Pruszków liderem produkcji szkła grzewczego
Wydarzenie

Wraz z początkiem roku produkcja szkła grzewczego EGLAS została uruchomiona w zakładzie Glassolutions w Pruszkowie.