Aktualności

Katalog produktowi rozwiązań szklanych Saint-Gobain
Produkt

Będąc częścią międzynarodowej Grupy Saint-Gobain, dostarczamy szkło oraz zaawansowane technologicznie produkty ze szkła dla budownictwa. Tworzymy wysokiej jakości rozwiązania, gwarantujące bezpieczeństwo, ochronę przeciwogniową oraz komfort akustyczny. Nasza oferta odpowiada kryteriom nowoczesnej architektury i jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb.

Odkryj CalumenLive
Produkt

CalumenLive to innowacyjna aplikacja, dzięki której możesz obliczyć parametry przeszkleń lub odnaleźć i wybrać odpowiednie przeszklenia na podstawie różnych filtrów (np. poziom izolacji akustyczne, ochrona przeciwsłoneczna, bezpieczeństwo itp.).

Do głównych calet aplikacji należą:

Dworzec Łódź Fabryczna z przeszkleniami Saint-Gobain
Realizacja

Nowoczesny budynek Dworca Łódź Fabryczna to triumf innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych – to największy, najdroższy i najnowocześniejszy obiekt tego typu w Polsce. Przeszklona powierzchnia dachu sprawia, że budynek jest jasny, przestronny i pełen naturalnego światła.

Spotkanie z Klientami Zakładu – Design Partners
Wydarzenie

1 grudnia 2016 roku w Glassolutions w Pruszkowie odbyło się spotkanie z Klientami Zakładu – Design Partners. Była to doskonała okazja do zaprezentowania zakładu i procesu powstawania w nim nowoczesnych produktów.

O firmie

Kolejne prestiżowe Environmental Product Declarations (EPD) przyznane zostały produktom tworzonym przez Saint--Gobain Building Glass Europe. Firma posiada w swojej ofercie już 18 certyfikowanych w ten sposób  produktów, co stanowi najlepszy wynik na rynku szkła.

Szklany szczyt – modernizacja najwyżej położonego budynku w Polsce
Wydarzenie

Przestrzeń Wysokogórskiego Obserwatorium Meteorologicznego na Kasprowym Wierchu to najwyżej zlokalizowany obiekt w Polsce.

PRIVA-LITE w Dusseldorfie na Targach GLASSTEC
Produkt

Zapraszamy na krótką, filmową relację z Targów GLASSTEC, które odbyły się w dniach 20-23 września 2016 roku w Dusseldorfie. Targi były okazją do zaprezentowania szerokiej ekspozycji szkła SAINT-GOBAIN a wśród nich do efektownego pokazania szkła o zmiennej przezierności PRIVA-LITE. '

mastersoft
Produkt

Prestiżową nagrodę Red Dot Award, przyznawaną przez Design Zentrum Nordhein Westfale, otrzymują produkty, które spełniają najnowsze standardy w zakresie innowacyjności, ergonomii, funkcjonalności czy ekologii, równocześnie wytyczając trendy współczesnego designu. Po uroczystej gali można je podziwiać na wystawie w Muzeum Designu w Essen.

Saint-Gobain na Targach GLASSTEC
Wydarzenie

Targi Glasstec to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży szkła w Europie. Podczas tegorocznej edycji producenci z całego świata czekali na zainteresowanych w przestrzeni wystawowej Messe Düsseldorf. Wśród liderów branży nie mogło zabraknąć Saint-Gobain, które na swoim stoisku przedstawiło szereg innowacyjnych produktów i nowoczesnych rozwiązań.

Produkt

Z przyjemnością informujemy, że nasze szkło ornamentowe SGG MASTER-SOFT zostało finalistą prestiżowego konkursu DOBRY WZÓR 2016. SGG MASTER-SOFT to najnowszy wzór z rodziny SGG MASTERGLASS chrakteryzujący się nowoczesnym designem nawiązującym do technologii 3D, nadający efekt miękkości i delikatności.