Aktualności Glassolutions

Aktualności

Szkło o zmiennej przezierności w Alvo Centrum Poznań
Realizacja

W ubiegłym roku otwarta została pierwsza w Polsce szkoleniowa sala operacyjna o nazwie Alvo Integra Centrum. Zlokalizowany w Poznaniu obiekt ma za zadanie ułatwienie producentom sprzętu medycznego dopasowanie oferty produktowej do potrzeb nowoczesnych szpitali. 

Komfort i bezpieczeństwo w przestrzeniach biurowych.
Realizacja

Komfortowe warunki pracy przekładają się na samopoczucie i efektywność pracowników. Odpowiednia akustyka i zapewnienie poczucia prywatności w pomieszczeniach biurowych to istotne czynniki, mające wpływ na wewnętrzną harmonię.

Pruszków liderem produkcji szkła grzewczego
Wydarzenie

Wraz z początkiem roku produkcja szkła grzewczego EGLAS została uruchomiona w zakładzie Glassolutions w Pruszkowie.

Jesteśmy mecenasem konkursu TOPTEN Okna 2017
Wydarzenie

Saint-Gobain Building Glass  Polska oraz Glassolutions  Polska mecenasami  konkursu TOPTEN Okna 2017. Liderzy produkcji i dystrybucji stolarki budowlanej podjęli rywalizację w ramach czwartej edycji konkursu TOPTEN Okna 2017. Celem przedsięwzięcia jest promowanie najbardziej efektywnie energetycznych okien pionowych, dachowych oraz drzwi na polskim rynku.

Targi 4 Design Days - przegląd trendów w designie
Wydarzenie

W stolicy Śląska, Katowicach odbyła się II edycja Targów 4 Design Days, najważniejszego w Polsce spotkania architektów, projektantów, producentów, przedstawicieli firm usługowych oraz deweloperów. Nie mogło na nim zabraknąć szkła Saint-Gobain Building Glass Polska.

Szyby CLIMATOPFAMILY pierwsze wśród mistrzów!
Realizacja

Kamil Stoch wybiera rozwiązania najwyższej jakości zarówno w sporcie, jak i w życiu prywatnym. Nowo wybudowany dom czempiona skoków narciarskich zlokalizowany został w Zębie, na wysokości 938 m n. p. m. Aby sprostać panującym warunkom zamontowano w nim szyby hartowane , wykonane z użyciem technologii do wyrównywania ciśnień.

Building Glass Polska mecenasem innowacyjnej architektury
Wydarzenie

W ramach ogólnopolskiego projektu pod nazwą „Promujemy Polską Architekturę” cyklicznie odbywa się  Konkurs dla Młodych Architektów, którego IV edycji partnerem była firma Building Glass Polska.

Katalog produktów i rozwiązań szklanych Saint-Gobain
Produkt

Będąc częścią międzynarodowej Grupy Saint-Gobain, dostarczamy szkło oraz zaawansowane technologicznie produkty ze szkła dla budownictwa. Tworzymy wysokiej jakości rozwiązania, gwarantujące bezpieczeństwo, ochronę przeciwogniową oraz komfort akustyczny. Nasza oferta odpowiada kryteriom nowoczesnej architektury i jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb.

Odkryj CalumenLive
Produkt

CalumenLive to innowacyjna aplikacja, dzięki której możesz obliczyć parametry przeszkleń lub odnaleźć i wybrać odpowiednie przeszklenia na podstawie różnych filtrów (np. poziom izolacji akustyczne, ochrona przeciwsłoneczna, bezpieczeństwo itp.).

Do głównych calet aplikacji należą:

Dworzec Łódź Fabryczna z przeszkleniami Saint-Gobain
Realizacja

Nowoczesny budynek Dworca Łódź Fabryczna to triumf innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych – to największy, najdroższy i najnowocześniejszy obiekt tego typu w Polsce. Przeszklona powierzchnia dachu sprawia, że budynek jest jasny, przestronny i pełen naturalnego światła.