Aplikacje & narzędzia

Nasze interaktywne narzędzia, pomogą Ci w procesie projektowania

CalumenLive

CalumenLive to innowacyjna aplikacja, dzięki której możesz obliczyć parametry przeszkleń lub odnaleźć i wybrać odpowiednie przeszklenia na podstawie różnych filtrów (np. poziom izolacji akustyczne, ochrona przeciwsłoneczna, bezpieczeństwo itp.).

Calumen

Obliczanie parametrów szyb zespolonych

CALUMEN to narzędzie służące do obliczeń parametrów świetlnych, energetycznych i termicznych przeszkleń, dotarczając danych wykorzystywanych w budownictwie, takich jak Solar Factor "g" i wartość "U".

Caluwin

Obliczanie współczynnika Uw

Program służący do obliczeń współczynnika Uw okna. CALUWIN jest dostępny w formie aplikacji na urządzenia z systemem iOS oraz komputery z systemem operacyjnym Windows.

Glass Vision

Projektowanie w wirtualnej rzeczywistości

Glass Vision przeniesie Cię w nowy wymiar wizualizacji  produktów w rzeczywistości rozszerzonej. Glass Vision nie tylko pokazuję estetykę szkła pod względem wzoru i koloru, ale także przejrzystości i prywatności (przezierności szkła). Za pomocą tej aplikacji będziesz w stanie zobaczyć jak będzie wyglądać szkło w środowisku którym chcesz je wykorzystać.

Glass Compass

Pomoc w wyborze okien CLIMATOP FAMILY

Dzięki aplikacji Glass Compass, można łatwo określić na podstawie położenia geograficznego domu oraz jego orientacji jakie szyby będą odpowiednie pod względem bilansu energetycznego.
Kalkulator oszczędności energii wskarze oszczędności jakie można osiągnąć przy zastosowaniu odpowiednio dobranych szyb w zależności od orientacji budynku względem stron świata.

Glass db Station

Wpływ doboru szyb na tłumienie hałasu

Dzięki aplikacji będziesz mógł przekonać się na własne uszy jak odpowiedni dobór szyb może wpłynąć na redukcję hałasu. Różne źródła hałasu posiadają swoją specyfikę tak więc ważne jest aby do konkretnego hałasu dobrać odpowiednie przeszklenie tłumiące go w najbardziej optymalny sposób.

Glass PRO

GlassPro to interaktywne oprogramowanie, które symuluje realistyczny obraz przeszkleń na fasadach budynków. GlassPro umożliwia użytkownikowi wizualizację przeszklenia w różnych warunkach oświetlenia (otoczenie zachmurzone lub słoneczne).