O nas

Jesteśmy liderem na rynku szkła budowlanego.

O nas

Glassolutions jest częścią globalnej grupy Saint-Gobain i dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości rozwiązań oraz najbardziej innowacyjnych produktów z zakresu szkła dla architektury, budownictwa, sektora produkującego okna i drzwi. Naszą misją jest dostarczanie komfortu i dobrego samopoczucia w każdym budynku.

Jako Glassolutions, chcemy przyczynić się do poprawy naszego Habitatu we wszystkich jego aspektach: ludzkim, gospodarczym i środowiskowym. Naszym wyzwaniem jest pomoc w budowaniu i restaurowaniu energooszczędnych, komfortowych, zdrowych i estetycznych budynków, przy jednoczesnym zachowaniu zasobów naturalnych. To jest to, co uważamy za zrównoważony Habitat.

GLASSOLUTIONS Saint-Gobain oferuje wyroby i usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestorów, architektów, producentów okien oraz innych firm prowadzących działalność w sektorze budownictwa spełniające wymagania oczekiwane od przedsiębiorstw rynkowych. Nasze wyroby o wysokiej jakości są wytwarzane w nowoczesnych centrach produkcyjnych wyposażonych w najnowocześniejsze technologie.

Nasze zasady

Realizujemy naszą misję długofalowo, zgodnie z wartościami ukształtowanych przez 350 lat historii. To pozwala nam budować trwałe relacje z wszystkimi naszymi interesariuszami: klientami, pracownikami, dostawcami i podwykonawcami oraz akcjonariuszami. Wartości te są określone w naszych Zasadach Postępowania i Działania, których przestrzegania oczekuje się od wszystkich pracowników będących częścią Grupy Saint-Gobain:

5 Zasad Postępowania:

  1. Zaangażowanie zawodowe
  2. Szacunek dla innych
  3. Uczciwość
  4. Lojalność
  5. Solidarność

4 Zasady Działania:

  1. Szacunek dla prawa
  2. Dbałość o środowisko naturalne
  3. Ochrona zdrowia i bezpieczeństwo pracownika
  4. Prawa pracownika

Co robimy

Działania Glassolutions koncentrują się na zapewnieniu swoim klientom wartości dodanej poprzez dostęp do innowacyjnych rozwiązań, wartościowego serwisu oraz aktywną promocję rozwiązań wśród klientów ostatecznych i architektów. Produkty GLASSOLUTIONS są rozwijane w oparciu o badania silnych centr rozwojowych Saint-Gobain oraz pracę zespołów w naszych zakładach produkcyjnych. Szczególnie warto podkreślić nowoczesną ofertę szyb dwukomorowych oraz gamę innowacyjnych produktów do wnętrz w oparciu o aktywne szkło PRIVA-LITE, system ścianek dźwiękochłonnych CLIP-IN i dekoracyjne szkło TEX-GLASS. GLASSOLUTIONS dociera kompleksowo z informacjami o produktach do klientów ostatecznych i inwestorów w mediach.