Results

EGLAS - szkło do zadań specjalnych o unikalnych właściwościach

Zastosowanie szkła EGLAS zamiast standardowego przeszklenia w oknach da Ci dużo więcej niż ciepło i odpowiednią ilość naturalnego światła. Ciepłe szyby EGLAS pozwolą Ci odetchnąć od przykrych obowiązków takich jak mycie szyb czy odśnieżanie np.: okien na poddaszu. Stosując EGLAS zapomnisz o zaparowanych szybach i szronie. A jeśli lubisz malownicze wzorki spowodowane mrozem, po prostu zmniejszasz temperaturę szkła grzewczego. EGLAS daje możliwość wyboru.

EGLAS to innowacyjne rozwiązanie grzewcze, łączące przejrzystość szkła z komfortem cieplnym w nowoczesnych wnętrzach. Jednym z przykładów zastosowania jest wykorzystanie EGLAS jako przeszklenia w łazience. Można je zobaczyć w oryginalnym, innowacyjnym apartamencie pokazowym ABB Living Space Experience w Warszawie, gdzie architekt, projektant i potencjalny użytkownik może dokładnie zapoznać się w praktyce ze spersonalizowanym podejściem do funkcjonalności nowoczesnych domów.

EGLAS, szkło które zmienia energię elektryczną w ciepło, znakomicie sprawdza się w pomieszczeniach, gdzie chcemy zachować więcej dostępnej przestrzeni, nie marnując jej np.: na tradycyjne grzejniki.  Elektroniczne starowanie temperaturą szyb EGLAS pozwala na indywidualną, pełną kontrolę komfortu cieplnego w użytkowanych pomieszczeniach. EGLAS całą swoją powierzchnią emituje łagodne, przyjemne ciepło nawet, jeśli temperatura na zewnątrz spada poniżej zera.

EGLAS - szkło do zadań specjalnych o unikalnych właściwościach

Zaprojektowane z myślą o wygodzie cieplnej wewnątrz pomieszczeń szkło EGLAS niweluje odczucie chłodu i przeciągów. Oprócz ogrzewania, EGLAS może pełnić też dodatkowe funkcje: antykondensacji pary wodnej czy topnienia śniegu. EGLAS jako główne źródło ciepła, ale także jako wspomaganie systemu grzewczego, nie zajmuje dodatkowej przestrzeni, nie wymaga konserwacji i jest  przyjazne dla alergików.

01/30/2018 - 15:18
Product