Results

PRIVA-LITE - szkło zmieniające przezroczystość

Zmienna przezierność – od transparentności do półprzezroczystości

PRIVA-LITE szkło ze zmienną przeziernością 

PRIVA-LITE to szkło aktywne, które w jednej chwili przechodzi ze stanu nieprzeziernego do przeziernego, wystarczy tylko jedno kliknięcie. Pozwala w mgnieniu oka stworzyć dyskretną przestrzeń, jednocześnie utrzymując wysoką przepuszczalność światła. Innowacyjne rozwiązanie dla nowoczesnej architektury.
PRIVA-LITE to bezpieczne szkło laminowane oparte na technologii folii ciekłokrystalicznej. W stanie nieprzeziernym ma naturalny, matowy wygląd. Gdy przywrócony zostanie dopływ prądu, kryształy ulegają uporządkowaniu, w wyniku czego szkło PRIVA-LITE staje się natychmiast przezierne.

Szkło PRIVA-LITE nadaje się do montażu jako wewnętrzne ścianki działowe, przeszklenia okien oraz szkło fasadowe. PRIVA-LITE można montować w profilach lub bez ramowo osiągając efekt ciągłej ściany. Dostępne jest również kompletny system do montażu drzwi przesuwnych. Szkło PRIVA-LITE jest łatwe w montażu dla
profesjonalnego instalatora – zapewniamy szczegółową instrukcję montażu oraz wsparcie techniczne. Instalacja elektryczna jest bardzo prosta (należy ją realizować zgodnie z zasadami dotyczącymi instalacji elektrycznych w miejscu montażu). 
 ZASTOSOWANIE

Specyfikacja

Aplikacje