Results

Business Days w Glassolutions Pruszków

Nowe produkty, rewolucyjne rozwiązania, wprowadzane innowacje i strategia działań - tak podsumować można spotkanie produktowo-techniczne, które odbyło się 6-7 lutego w Pruszkowie.

 

Obecni na spotkaniu goście z Glassolutions w Szwecji i Estonii mieli możliwość wysłuchania prezentacji przygotowanych specjalnie przez ekspertów firmy oraz  uczestniczenia w warsztatach produktowych.

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji szkła EGLAS, PRIVA-LITE i MICRO SHADE oraz omówienia ich największych zalet i najciekawszych zastosowań.

Uczestnicy szkolenia mieli możliwość zapoznania się na miejscu z produktami pruszkowskim. Wystawa szklanych totemów budziła prawdziwe emocje, każdy mógł dotknąć ciepłego szkła EGLAS, przekonać się o zmiennej przezierności PRIVA-LITE, z bliska przyjrzeć się pasywnej metodzie redukującej promienie słoneczne MICRO SHADE. Również panele dekoracyjnego szkła TEX GLASS oraz VIEWGLASS wzbudziły zainteresowanie naszych gości.

Uczestnicy spotkania zwiedzili także zakład, ze szczególnym uwzględnieniem produkcji wspomnianych powyżej szkieł.

 

Spotkania szkoleniowo-produktowe to doskonała okazja do podzielenia się wiedzą na temat produktów i rozwiązań szklanych wytwarzanych w zakładzie Glassolutions w Pruszkowie oraz dyskusji na temat potrzeb i oczekiwać naszych klientów.

02/27/2018 - 13:49
Event