Results

Glassoluions partnerem głównym XIV Kongresu Stolarki Polskiej

Nadchodzi XIV Kongres Stolarki Polskiej, którego jesteśmy partnerem głównym, a nasze partnerstwo nie jest przypadkowe! Wydarzenie rokrocznie przyciąga uwagę czołowych właścicieli i przedstawicieli kadry zarządzającej firm związanych z sektorem stolarki budowlanej, reprezentantów biznesu, nauki, polityki, a także świata mediów. Tegoroczne wydarzenie organizowane przez Związek POiD odbędzie się 23 maja w Hotelu Warszawianka w Jachrance. To doskonała okazja do dyskusji i prezentacji najnowszych trendów w polskiej branży stolarki budowlanej, a zwieńczeniem części merytorycznej spotkania będzie uroczysta Gala z wręczeniem Orłów Polskiej Solarki.

Konferencję podzielono na cztery bloki tematyczne skupiające się na najistotniejszych z punktu widzenia stolarki otworowej zagadnieniach, których omówieniem zajmą się najlepsi specjaliści z branży. Eksperci porozmawiają m.in. o roli stolarki okiennej w transformacji energetycznej i budowaniu niezależności energetycznej państw, dostosowywaniu produktów do nowych wymagań, a także o potencjale budynków termomodernizowanych. 

Zachęcamy do aktywnego uczestniczenia w kongresie oraz śledzenia na bieżąco ustaleń, które na nim zapadną. Takie wydarzenie to niepowtarzalna okazja, by poszerzyć wiedzę z zakresu zrównoważonego budownictwa i zrobić to w zgodzie z aktualnymi dyrektywami unijnymi.

Więcej informacji na: https://kongres.poid.eu/
 

05/21/2024 - 11:57
Event