Results

MIRALITE NATURA

Odkryj subtelny, brzoskwiniowy odcień, dzięki któremu Twoje odbicie jest łagodniejsze i bardziej autentyczne.

MIRALITE NATURA daje odbicie, które uwidocznia rzeczywistość cieplej niż tradycyjne lustro, odbicie, które wygląda bardzo naturalnie. Odkryj subtelny, brzoskwiniowy odcień MIRALITE NATURA, lustra, dzięki któremu Twoje odbicie jest łagodniejsze i bardziej autentyczne. Czy jest jakiś bardziej prosty sposób na to, aby poczuć się lepiej we własnej skórze, zanim stawisz czoła światu? Delikatnie zabarwiony filtr nanometryczny, nadaje MIRALITE NATURA lekki brzoskwiniowy odcień. To naprawdę innowacyjne rozwiązanie, a stojąca za nim technologia jest chroniona patentem o zasięgu globalnym.


OPIS

Sztuczne światło nie zawsze jest najlepszym przyjacielem człowieka. Wiele źródeł światła, szczególnie oświetlenie LEDowe i halogenowe, daje chłodny efekt. Odbicie w lustrze nie jest takie, jakie być powinno, może nawet wydawać nam się niekorzystne. MIRALITE NATURA może to wszystko zmienić. Dzięki specjalnie opracowanemu, naturalnemu filtrowi, ostre, chłodne światło zostaje zneutralizowane i skorygowane. Wszystko po to, aby uzyskać bardziej naturalne odbicie w lustrze.


ZASTOSOWANIE

Wysokie walory estetyczne szkła MIRALITE NATURA umożliwiają stworzenie przytulnych pomieszczeń w mieszkaniach i domach prywatnych, np. w łazienkach, korytarzach, przedpokoju, pokoju dziennym, czy w kuchni. Lustra MIRALITE NATURA można zastosować jako elementy kredensów, drzwi przesuwnych mebli, czy jako lustra w szafkach łazienkowych, lub jako okładzina ścian.


Lustra do ośrodków odnowy biologicznej – ośrodki odnowy biologicznej, siłownie, SPA.  Wszędzie tam, gdzie przychodzą ludzie, aby poczuć się dobrze.
Przymierzalnie - lustra MIRALITE NATURA poprawiają samopoczucie kupujących i zwiększają potencjał zakupowy.


ZALETY

WYGLĄD

Dzięki subtelnemu, brzoskwiniowemu zabarwieniu szkła wyglądamy lepiej, co poprawia nasze samopoczucie. Naturalny odcień MIRALITE NATURA daje bardziej autentyczne, łagodniejsze odbicie.

KOMFORT

Jasne, bardziej przytulne wnętrza poprawiają nasze samopoczucie, sprawiają, że czujemy się lepiej.

JAKOŚĆ

Podobnie jak w przypadku wszystkich luster Saint-Gobain, lustra MIRALITE NATURA mają optymalną jakość i trwałość, dzięki czemu mogą być stosowane w każdym wnętrzu, również o podwyższonej wilgotności (np. w łazienkach).


INFORMACJE TECHNICZNE

MIRALITE NATURA posiada oznaczenie CE, a jego parametry są regularnie monitorowane.
Lustro to uzyskało Europejską Ocenę Techniczną ETA 17/0457, przyznaną przez  EOTA.
Trwałość lustra MIRALITE NATURA znacznie przekracza wymagania normy europejskiej EN 1036.
MIRALITE NATURA, jako lustro Saint-Gobain najnowszej generacji, nie zawiera ołowiu ani rozpuszczalników.

MIRALITE NATURA można poddawać cięciu w celu uzyskania form geometrycznych i niegeometrycznych, wierceniu, obróbce krawędziowej (szlifowanie, fazowanie, itd.). Na lustro MIRALITE NATURA można nakładać oznaczenia graficzne i sitodruk, można poddawać je piaskowaniu, jak również grawerować na powierzchni przeciwnej do powłoki. Piaskowanie i grawerowanie szkła na powierzchni z powłoką wymaga przeprowadzenia uprzednich prób.