Results

MIRALITE PURE - lustro w dużych wymiarach z czystym odbiciem natury!

MIRALITE PURE jest lustrem przyjaznym ludziom i środowisku, wolnym od ołowiu i rozpuszczalników organicznych, a jego antracytowy podlew eliminuje efekt prześwietlenia przy aplikacji LED. MIRALITE PURE zapewnia bardzo wysoką odporność na korozję brzegową i punktową. Lustro oprócz wymiaru funkcjonalnego we wnętrzu spełnia również funkcję dekoracyjną. Może stanowić ciekawy element wystroju i przełamywać standardowe rozwiązania.

MAGIA LUSTER

Lustra w dużych wymiarach to fascynujący materiał nie od dziś. O magii luster pamiętają projektanci wnętrz, którzy od lat zachwycają się zdolnością wizualnego powiększenia małych pomieszczeń za pomocą luster właśnie. Używają  ich często w projektach, gdzie trzeba zamaskować mankamenty przestrzeni np. niedobór naturalnego światła.

Lustra oprócz wymiaru funkcjonalnego we wnętrzu mają również wymiar dekoracyjny. Lustro to ciekawy element, który sprawia, że wnętrze sprawiają wrażenie bardziej przestronnych, a fakt, że odbiją światło sprawia, że nasze pomieszczenia są bardziej jasne i rozświetlone. Odpowiednio zaprojektowane lustra na dłuższych ścianach pozwolą optycznie zbilansować proporcje przestrzeni. Sprawią, że pomieszczenie będzie wydawało się większe i bardziej "ustawne" niż jest w rzeczywistości. Pionowo ustawione lustra, sięgające od podłogi do sufitu sprawią, że pomieszczenie wyda się wyższe i nie będzie tak przytłaczające. Aby wąski korytarz wydawał się szerszy, należy jego dłuższą ścianę wyłożyć lustrami.

 

MIRALITE PURE - lustro w dużych wymiarach z czystym odbiciem natury!

 

ASORTYMENT

MAX wymiary przetworzenia lustra MIRALITE PURE:

4000mm x 2500mm* dla grubości 6mm

2500mm x 1300mm dla grubości 4mm

*Powyżej wymiaru 2000mm x 3500mm należy konsultować wykonalność z zakładem Glassolutions w Pruszkowie.

 

PRZETWÓRSTWO

Lustro MIRALITE PURE można nawiercać i obrabiać mechanicznie (cięte skośnie i fazowane).

Możliwa obróbka indywidualna, tj. naniesienie logotypu, piaskowanie rysunku lub grawerowanie powierzchni zewnętrznej.

 

ZALETY

Duża łatwość przetwarzania - Czystość odzwierciedlenia kolorów - Podkreślenie charakteru wnętrza - Zwiększenie ilości światła w pomieszczeniach - Kreowanie przyjemnego nastroju - Czysta i neutralna barwa szkła - Najwyższe standardy jakościowe i technologiczne.

03/23/2018 - 09:43
Product