Results

CLIMATOP FAMILY – szyby na miarę Twoich potrzeb

Zróżnicowana gama dostępnych na rynku okien znacząco ułatwia wybór tych, które idealnie spełnią potrzeby mieszkańców danego budynku. Dokonując selekcji warto pamiętać o tym, że aż 80% powierzchni okna stanowi szyba, a jej parametry mają istotny wpływ na komfort lokatorów. W oferowanej przez Glassolutions gamie CLIMATOP FAMILY dostępne są produkty zapewniające ciszę, bezpieczeństwo, komfort termiczny, a także dodatkowe korzyści ekonomiczne.

Komfort ciszy w centrum miasta

Wielkomiejski hałas, a zwłaszcza intensywny ruch uliczny nie sprzyjają warunkom życia i wypoczynku. Nowoczesne szyby zespolone SILENCEcity zostały zaprojektowane w taki sposób, by tłumić fale dźwiękowe o uciążliwych częstotliwościach; dzięki specjalnej budowie osłabiają one energię dźwięków, tworząc barierę dla zgiełku miasta. Mieszkańcy domów wyposażonych w okna z szybami SILENCEcity spędzają czas w spokojnym, komfortowym środowisku, co pozytywnie wpływa na samopoczucie i jakość snu. Na jeszcze większy hałas niż mieszkańcy aglomeracji narażone są osoby zamieszkujące tereny w pobliżu lotnisk. Z myślą o ludziach, którzy każdego dnia mają kontakt z dźwiękami przekraczającymi 70-90 dB stworzone zostały szyby akustyczne SILENCEair, zapewniające wyraźnie odczuwalną redukcję hałasu i poprawę komfortu życia.

W trosce o bezpieczeństwo

Według statystyk w aż 40% wypadków do których dochodzi w domu uczestniczą dzieci! Zapewnienie im bezpiecznego środowiska do rozwoju to dla większości rodziców wartość priorytetowa. Planując budowę lub remont mieszkania czy też domu, należy zwracać uwagę na jakość materiałów budowlanych znajdujących się w pomieszczeniach dostępnych dla dzieci. Szkła hartowane i laminowane określane są mianem „bezpiecznych” między innymi dlatego, że cechują się dużo wyższą wytrzymałością od standardowych szyb o tej samej grubości. Bezpieczne pakiety szybowe SAFEkids ze szkła hartowanego są aż 5 razy bardziej odporne na uderzenia, a w przypadku rozbicia rozpadają się na wiele drobnych, nieszkodliwych elementów. W trosce o bezpieczeństwo rodziny warto postawić na szyby SAFEhome, cechujące się klasą bezpieczeństwa P2A. Ich dodatkowym atutem jest ograniczona przepuszczalność promieni UV do wnętrza pomieszczeń, co zapobiega blaknięciu kolorów ścian czy mebli.

Ciepłe wnętrza niskim kosztem

Energooszczędne szyby ECOsun pozwalają na utrzymanie komfortowej temperatury wewnątrz pomieszczeń dzięki specjalnym powłokom, które zatrzymują w nich energię cieplną. Jednocześnie do środka przedostaje się większa niż w przypadku standardowych szyb ilość darmowej energii, co zimą pozwala zmniejszyć rachunki za ogrzewanie. Na utrzymanie optymalnej temperatury wpływa również wykorzystanie najcieplejszej dostępnej na rynku ramki cieplnej SWISSPACER. W oknach usytuowanych w najmniej nasłonecznioną, narażoną na nadmierne wychłodzenie północną stronę doskonale sprawdzą się szyby ECOterm, wyróżniające się doskonałymi parametrami izolacyjności cieplnej. 

Oferta CLIMATOP FAMILY dedykowana jest osobom, dla których komfort i bezpieczeństwo to wartości nadrzędne. Funkcjonalna gama szyb produkowana jest z najwyższej jakości komponentów, a dzięki wiedzy i doświadczeniu ekspertów Glassolutions szyby te idealnie spełniają potrzeby użytkowników.

05/16/2017 - 11:02
Product