Results

Komfort i bezpieczeństwo w przestrzeniach biurowych.

Komfortowe warunki pracy przekładają się na samopoczucie i efektywność pracowników. Odpowiednia akustyka i zapewnienie poczucia prywatności w pomieszczeniach biurowych to istotne czynniki, mające wpływ na wewnętrzną harmonię. Innowacyjne rozwiązania budowalne pozwalają na tworzenie bezpiecznych, odpowiednio wyciszonych i wyizolowanych przestrzeni w obiektach użyteczności publicznej.

Szkło PRIVA-LITE jest dostępne w różnych wariantach, ze szkłem hartowanym, w kolorze, z nadrukiem i wygiętym. Może być zastosowane jako część składo­wa zespolenia wraz z gamą dostępnych produktów Saint-Gobain. W pomieszczeniach biurowych firmy Lindhorst z Zagórowa zdecydowano się na montaż ścianek działowych zbudowanych z  zespolenia CONTRAFLAM PRIVA – LITE połączonych z systemem drzwi pivotowych. Pod wpływem energii elektrycznej szkło zmienia swój wygląd  z półprzeziernego na przezierny, bez różnicy w przepuszczalności światła.  W przypadku pożaru ognioochronne szkło CONTRAFLAM zapewnia bezpieczeństwo przed ogniem. Daje to niezbędny czas na opuszczenie pomieszczenia przebywającym w nim osobom.

Wykorzystanie zaawansowanych funkcji nowoczesnego szkła sprawia, ze nowo powstające budynki są zarówno funkcjonalne, estetyczne, jak i bezpieczne. 

 

zagorow-lindhorst 5d3 6042

zagorow-lindhorst 5d3 6044

03/03/2017 - 11:08