Results

Saint-Gobain obchodzi 350 lat

Saint-Gobain - światowy lider w dziedzinie zrównoważonego Habitatu i rynku budowlanego - obchodzi w 2015 roku swoją 350 rocznicę powstania. Szkło było częścią działalności Grupy od pierwszego dnia działalności, jako GLASSOLUTIONS, jesteśmy niezmiernie dumni z tego dziedzictwa.
 
Naszym pierwszym zadaniem było dostarczenie luster do Sali Lustrzanej na Wersalu w 1665 roku. Dziś GLASSOLUTIONS jest rozpoznawane jako europejski lider w branży przemysłu szklarskiego. To zaszczyt, ale również duży obowiązek. W kolejnych dziesięcioleciach, ściśle współpracowaliśmy z naszymi klientami dążąc do innowacji, zapewniając najlepszą jakość produktów i usług. Nasz etos od 1665 to szeroka gama produktów i kompleksowych rozwiązań – dostarczany zawsze w odpowiedzialny i zrównoważony sposób.  
Mając 350 letnie doświadczenie, nasze codzienne działania staramy skupić się na profesjonalnej obsłudze klientów, tak samo jak to było w 1665 roku. Wspólnie z naszymi klientami stale pracujemy nad innowacjami i tworzymy nowe rozwiązania, odpowiadając na rozwój rynku

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Poznać naszą historię i przyszłości?

  • Zapraszamy do obejrzenia strony internetowej Saint Gobain
  • Zajrzyjcie na naszą wirtualną wystawę: Saint-Gobain350years.com
10/20/2015 - 09:27
Corporate