Results

Spotkanie z Klientami Zakładu – Design Partners

1 grudnia 2016 roku w Glassolutions w Pruszkowie odbyło się spotkanie z Klientami Zakładu – Design Partners. Była to doskonała okazja do zaprezentowania zakładu i procesu powstawania w nim nowoczesnych produktów. Podczas spotkania naszym najlepszym klientom zostały wręczone szklane dyplomy za wieloletnią współpracę, rozwój partnerskich relacji oraz zaangażowanie w budowanie renomowanej pozycji na rynku. Zaproszeni goście zwiedzili Zakład produkcyjny. W trakcie spotkania o unikalnej ofercie Pruszkowa oraz innowacyjnych produktach i rozwiązaniach szklanych opowiedzieli Grzegorz Ogierman – BU Regional Distributor Manager, Global PRIVA-LITE Product Manager oraz Remigiusz Ogrodziński, Product Manager. Prelekcję na temat: „Zgodność z normą techniczną a odpowiedzialność instalatora w świetle polskiego prawa cywilnego” wygłosił adwokat Bogumił Sieczkowski. Temat legislacji poruszył również Henryk Kwapisz – Dyrektor Relacji Instytucjonalnych z Delegatury Centralnej Saint-Gobain. W tajniki zasad wsparcia marketingowego wprowadziła gości Olga Mazurek, Dyrektor Marketingu.

Spotkanie było okazją do prezentacji oferty produktowej i unikatowych atutów Zakładu w Pruszkowie, a także zacieśnianiu więzi z Klientami.

Dzięki takim inicjatywom mamy możliwość zwiększać efektywność naszej współpracy i jeszcze lepiej dopasowywać działania do oczekiwań naszych klientów względem serwisu, doradztwa technicznego, oferty, a także wsparcie marketingowego.

12/22/2016 - 09:16
Event