Results

Szkło SGG MASTER-SOFT finalistą konkursu Dobry Wzór 2016

Z przyjemnością informujemy, że nasze szkło ornamentowe SGG MASTER-SOFT zostało finalistą prestiżowego konkursu DOBRY WZÓR 2016. SGG MASTER-SOFT to najnowszy wzór z rodziny SGG MASTERGLASS chrakteryzujący się nowoczesnym designem nawiązującym do technologii 3D, nadający efekt miękkości i delikatności. Szkło SGG MASTER-SOFT otrzymało nagrodę Red Dot Award 2015 „Best of the Best”, która jest bardzo wysokim wyróżnieniem przyznawanym dla najlepszych produktów światowego designu. SGG MASTER-SOFT to nieskończona ilość zastosowań m. in. w meblarstwie, kabinach prysznicowych i parawanach nawannowych, jako przegrody i ścianki działowe, a także drzwi wewnętrzne i przeszklenia elewacyjne.

W tym roku do konkursu zgłoszono 222 produkty i usługi w dziewięciu kategoriach. Ze względu na wysoki poziom aplikacji, decyzja o zakwalifikowaniu do finału była dużym wyzwaniem. Konkurs Dobry Wzór organizowany jest od 1993 roku przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.  To pierwsza w Polsce nagroda za wzornictwo. Konkurują w nim ze sobą produkty wskazane przez jedyny w kraju, niezależny monitoring wzorniczy rynku. Celem konkursu jest wyróżnienie produktów i usług charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa.

Nasz produkt został pozytywnie oceniony przez ekspertów konkursu Dobry Wzór 2016 i tym samym zostanie zaprezentowany na wystawie "Dobry Wzór 2016", jednym z najważniejszych pokazów designu w Polsce. Wystawa odbędzie się w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w dniach 21 października - 2 grudnia 2016. Oznacza to również, że od teraz możemy posługiwać się znakiem „Finalista konkursu Dobry Wzór 2016”.

Jednocześnie informujemy, że nasz drugi produkt zgłoszony do konkursu, SGG PLANILAQUE EVOLUTION zdobył prawo do używania znaku „Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2016” i również zostanie zaprezentowany na pokonkursowej wystawie.

Więcej informacji o produktach na stronach: www.saint-gobain-glass.pl/products

 

09/08/2016 - 08:40
Product