Results

Szkolenie dla klientów Design Partners w Glassolutions Pruszków

19 kwietnia w pruszkowskim Zakładzie Glassolutions odbyło się szkolenie produktowo – techniczne, w którym udział wzięli przedstawiciele firm należących do Design Partner Club.
W trakcie spotkania zaprezentowane zostały najnowsze produkty z oferty Glassolutions, przeprowadzono również warsztaty praktyczne.

Grzegorz Ogierman, Dyrektor BU Regional witając gości zwrócił uwagę na innowacyjne produkty i rozwiązania Glassolutions Pruszków, które znajdują zastosowanie na całym świecie.

‘Dla Saint-Gobain innowacja jest kluczowym warunkiem dalszego rozwoju. To dzięki nowym szklanym rozwiązaniom architektura może się rozwijać a nasi klienci wyróżniają się na rynku konkurencyjnym’ – powiedział Grzegorz Ogierman.

Szkolenie zostało podzielone na trzy części i zostało poprowadzone przez Remigiusza Ogrodzińskiego, Global Product Manager dla szkła EGLAS. Pierwsza część prezentacji dotyczyła innowacyjnego szkła grzewczego EGLAS, kolejna szkła laminowanego VIEWGLASS, a ostatnia systemu dźwiękochłonnych ścianek działowych CLIP-IN.

Spotkanie Design Partners w Pruszkowie - kwiecień

Po zakończeniu części teoretycznej goście wzięli udział w warsztatach praktycznych, podczas których zademonstrowano podłączenia elektryczne, zasilacze oraz akcesoria produktowe niezbędne przy instalacji szkła EGLAS. Na zakończenie szkolenia na hali produkcyjnej odbył się pokaz cięcia powłoki EGLAS laserem, co wzbudziło duże zainteresowanie naszych gości.

Aby przybliżyć specyfikę zakładu, dla naszych gości została zorganizowana również krótka wizyta na produkcji.

Spotkania w ramach Design Partner Club to doskonała okazja do podzielenia się unikatową wiedzą na temat produktów oraz dyskusji na temat potrzeb klientów

Spotkanie Design Partners w Pruszkowie - kwiecień

05/04/2017 - 09:45
Event