Results

Szyby CLIMATOPFAMILY pierwsze wśród mistrzów!

Kamil Stoch wybiera rozwiązania najwyższej jakości zarówno w sporcie, jak i w życiu prywatnym. Nowo wybudowany dom czempiona skoków narciarskich zlokalizowany został w Zębie, na wysokości 938 m n. p. m. Aby sprostać panującym warunkom zamontowano w nim szyby hartowane , wykonane z użyciem technologii do wyrównywania ciśnień. Wszystkie z nich to pakiety trzyszybowe z ciepłą ramką dystansową SWISSPACER, która uszczelnia krawędzie szyb zespolonych, zapewniając idealną izolację termiczną.

 W budynku zamontowano pakiety trzyszybowe CLIMATOPFMAILY SAFE z zahartowanym szkłem PLANITHERM LUX. Charakteryzują się  one bardzo wysokim parametrem „g” co oznacza, że przepuszczają olbrzymią ilość (62%) bezpośredniego promieniowania słonecznego.

W projekcie domu znalazło się również kilka niestandardowych, grubszych szyb:  8-16-8-16-8. Największa z nich, o wymiarach 2786x2600 mm waży aż 445 kilogramów! Montaż przeszkleń o tak ogromnych gabarytach to skomplikowane przedsięwzięcia logistyczne, końcowy efekt zasługuje jednak na złoty medal!

 

dom kamila stocha 2

02/28/2017 - 12:58