Results

Targi 4 Design Days - przegląd trendów w designie

W stolicy Śląska, Katowicach odbyła się II edycja Targów 4 Design Days, najważniejszego w Polsce spotkania architektów, projektantów, producentów, przedstawicieli firm usługowych oraz deweloperów. Nie mogło na nim zabraknąć szkła Saint-Gobain Building Glass Polska.

 

4design stoisko Elementy ekspozycji studia projektowego Pepe Designe z Tych stworzone zostały m.in. z produktów Saint-Gobain wyprodukowanych w zakładzie Glassolutions w Pruszkowie. Do przedzielenia wystawowej przestrzeni wykorzystane zostało szkło PRIVA – LITE COLOR. Za sprawą swojej zmiennej przezierności doskonale nadaje się do wydzielenia komfortowych stref prywatności w pomieszczeniach. W drugiej części stoiska umiejscowiona została tafla szkła TEXGLASS – w której połączono przejrzystość szkła z wyjątkową metalową siatką. Nasze produkty prezentowały się perfekcyjnie, ciesząc się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

 

 

W dniach 16-19 lutego Międzynarodowe Centrum Kongresowe zgromadziło ponad 20 000 zwiedzających oraz 5 000 gości biznesowych. Mieli oni okazję wysłuchać ponad 300 prelegentów w 40 sesjach tematycznych. Dyskutowano o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Szkło Saint-Gobain było częścią tego wydarzenia.

  

4designdays 1

  

02/28/2017 - 15:18
Event