Results

TOP BUILDER 2016 dla szyb ClimatopFamily

Szyby ClimatopFamily zostały wyróżnione najbardziej prestiżową nagrodą na polskim rynku budowlanym – Top Builder 2016. Tytuł, przyznawany corocznie najbardziej innowacyjnym produktom i rozwiązaniom budowlanym. Nagroda przyznawana przez kapitułę konkursu oraz redakcję miesięcznika „Builder” wyłania liderów innowacyjnych technologii, którzy nie tylko kładą duży nacisk na energooszczędność i poszanowanie środowiska naturalnego, ale również przyczyniają się do podnoszenia jakości i bezpieczeństwa procesu budowlanego oraz promują dobre praktyki w sektorze. 

ClimatopFamily to grupa produktowa stworzona z myślą o użytkownikach szukających najlepszych, optymalnych rozwiązań. Ma ona zapewnić użytkownikom komfort, spokój i bezpieczeństwo oraz dodatkowe korzyści ekonomiczne. Optymalne parametry szyb zostały dobrane przez specjalistów z firmy Glassolutions, tak aby, użytkownicy mieli pewność, że wybrana przez nich szyba na najwyższym poziomie spełni ich wszystkie oczekiwania.

FAMILY ECO - Energooszczędność i ekonomia

Ważnym elementem okna, na który rzadko zwraca się uwagę przy zakupie, jest szyba. Tymczasem, zastosowanie odpowiedniego przeszklenia daje możliwość nie tylko znacznego ograniczenia strat ciepła, ale nawet pozyskania energii cieplnej pochodzącej od słońca. Szyba stanowi aż 80% powierzchni okna warto wybrać odpowiedni pakiet do swoich potrzeb. Szyby CLIMATOPFAMILY eco zapewnią wysoką izolacyjność oraz pozyskiwanie energii cieplnej.

FAMILY SILENCE - Domowy spokój i cisza

Poziom hałasu w strefie miejskiej i w okolicach lotnisk często przekracza ten, który sprzyja wypoczynkowi. Ciągła ekspozycja na hałas jest bardzo szkodliwa i powoduje notoryczne zmęczenie, zdenerwowanie i problemy ze snem. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie szyb, dzięki którym ograniczy się natężenie hałasu w pomieszczeniu. Szyby CLIMATOPFAMILY silence zostały tak zaprojektowane aby optymalnie i skutecznie izolować od hałasu miast i lotnisk.

FAMILY SAFE - Bezpieczeństwo i ochrona

Dom czy mieszkanie są dla każdego azylem, w którym każdy powinien czuć się bezpiecznie. Warto zwiększyć to bezpieczeństwo poprzez zastosowanie odpowiednich okien z szybami bezpiecznymi lub utrudniającymi włamanie. Ważne jest także aby szyby zapewniały bezpieczeństwo domownikom również od wewnątrz.  Szyby CLIMATOPFAMILY safe to wybrane produkty zapewniające najwyższą jakość, wysoką odporność na uderzenia i rozbicie.

topbuilder 2016 odebranie nagrody
Na zdjęciu, z kolegami z Grupy Saint-Gobain. Od lewej Maciej Mańko i Piotr Komala z Glassolutions, Piotr Dąbkowski z Rigips oraz Sławek Kocur z ISOVER.Podpis

 

12/11/2015 - 11:15
Product