Results

W poszukiwaniu talentów – warsztaty dla architektów i inżynierów.

W ramach programu „Builder For The Young Architects”, którego jesteśmy Partnerem, odbyły się warsztaty edukacyjne dla rozpoczynających zawodową karierę architektów i inżynierów. 16 maja w warszawskich Złotych Tarasach zgromadziło się ponad 600 osób, które spotkały się z przedstawicielami wiodących na rynku budowalnym firm – nie mogło zabraknąć tam też naszych ekspertów.

Program „Builder For The Future” skierowany jest do studentów architektury i budownictwa,  a także architektów i inżynierów przed 34 rokiem życia. Celem inicjatywy jest wspierania ich rozwoju i wdrażanie do podjęcia pracy w zawodzie, jak również podnoszenie kompetencji i rozwijanie umiejętności.

W programie inauguracyjnych warsztatów znalazły się prelekcje wybitnych polskich architektów i inżynierów. Specjaliści z firm partnerskich przy swoich stanowiskach dzielili się fachową wiedzą i doświadczeniem. Z ramienia Saint-Gobain Building Glass Polska najzdolniejszych adeptów architektury wspierali Magdalena Lipińska oraz Maciej Jeżewski, którzy szczegółowo przedstawili zarówno gamę dostępnych w ofercie firmy produktów, jak i właściwości poszczególnych z nich. Wśród nich innowacyjne szkło o zmiennej przezierności PRIVA-LITE, nowoczesne szkło grzewcze EGLAS i nowatorska technologia zacieniania pomieszczeń MICROSHADE. Młodzi architekci zostali zapoznani również z najnowszą kolekcją szkieł lakierowanych – PLANILAQUE COLOR IT oraz bogatą ofertą szkieł ornamentowych. CLIMATOPFAMILY  z kolei to propozycja pakietów trzyszybowych najnowszej generacji, stworzonych z myślą o zapewnieniu użytkownikom maksymalnego komfortu w zakresie bezpieczeństwa, dźwiękoszczelności i energooszczędności.

Stanowisko Glassolutions cieszyło się ogromnym zainteresowaniem uczestników warsztatów. Kolejna edycja wydarzenia już niebawem – po wakacjach.

06/05/2017 - 09:24
Event