Results

Nowe logo Saint-Gobain

Submitted by Harshada.Ghag on Czw, 06/09/2016 - 10:35

Po ponad 40 latach, Saint-Gobain postanowiło na nowo przemyśleć swoją markę, pokazując nowe logo grupy. Zaprezentowane podczas  Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy logo, to nowatorska interpretacja symbolu „mostu”, jaki od ponad 40 lat reprezentował Grupę, która została uzupełniona o dynamiczny zarys panoramy miasta symbolizujący terytorium marki: „przestrzeń, w której żyjemy”. Z kolei ciepłe i żywe kolory obrazują emocjonalną więź z klientami i użytkownikami produktów Saint-Gobain.

Saint-Gobain obchodzi 350 lat

Submitted by Harshada.Ghag on Wto, 10/20/2015 - 09:27

Saint-Gobain - światowy lider w dziedzinie zrównoważonego Habitatu i rynku budowlanego - obchodzi w 2015 roku swoją 350 rocznicę powstania. Szkło było częścią działalności Grupy od pierwszego dnia działalności, jako GLASSOLUTIONS, jesteśmy niezmiernie dumni z tego dziedzictwa.
 

EGLAS - szkło do zadań specjalnych o unikalnych właściwościach

Submitted by Maciej.Manko on Wto, 01/30/2018 - 15:18

Zastosowanie szkła EGLAS zamiast standardowego przeszklenia w oknach da Ci dużo więcej niż ciepło i odpowiednią ilość naturalnego światła. Ciepłe szyby EGLAS pozwolą Ci odetchnąć od przykrych obowiązków takich jak mycie szyb czy odśnieżanie np.: okien na poddaszu. Stosując EGLAS zapomnisz o zaparowanych szybach i szronie.

Produkty i rozwiązania szklane Saint-Gobain na Targach w Estonii

Submitted by Maciej.Manko on Wto, 11/14/2017 - 14:17

Building and Interior Fair to wydarzenie, które cyklicznie, od wielu lat odbywa się w estońskiej miejscowości Tartu. Tegoroczna edycja Tragów miała miejsce w dniach 12 -14 października. To jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży budowlanej i konstrukcyjnej w Estonii. Podczas eventu przedstawiciele wiodących na rynku firm mieli możliwość prezentacji swoich najnowszych, najbardziej innowacyjnych produktów.

Szkło Saint-Gobain w apartamencie ABB Living Space Experience w Warszawie

Submitted by Maciej.Manko on Wto, 11/14/2017 - 14:06

Poczuj na własnej skórze, jak wygląda komfort w XXI wieku! W nowo otwartym apartamencie pokazowym ABB Living Space Experience zaprezentowane zostały innowacyjne systemy inteligentnego zarządzania budynkiem i przestrzenią domową, w tym nowatorskie rozwiązania od Saint-Gobain Building Glass Polska.