Results

Glassolutions Partnerem XI Kongresu Stolarki Polskiej

Submitted by Maciej.Manko on Czw, 06/10/2021 - 12:07

Już 15 czerwca br. zapraszamy na XI Kongresie Stolarki Polskiej, którego mamy zaszczyt być Partnerem. Przed nami kilka intensywnych godzin, podczas których uznani eksperci, m.in. Nadia Kirova i Nikolay Kirov z Kirov Strategic Negotiators, Jarosław Sokolnicki z Microsoft Technology Center czy Witold Orłowski z PwC Polska, będą dzielić się cenną wiedzą biznesową z uczestnikami wydarzenia. Gorąco zapraszamy do udziału!

Link do transmisji na YouTube: https://youtu.be/pxXM-JAs0dI

Nowe logo Saint-Gobain

Submitted by Harshada.Ghag on Czw, 06/09/2016 - 10:35

Po ponad 40 latach, Saint-Gobain postanowiło na nowo przemyśleć swoją markę, pokazując nowe logo grupy. Zaprezentowane podczas  Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy logo, to nowatorska interpretacja symbolu „mostu”, jaki od ponad 40 lat reprezentował Grupę, która została uzupełniona o dynamiczny zarys panoramy miasta symbolizujący terytorium marki: „przestrzeń, w której żyjemy”. Z kolei ciepłe i żywe kolory obrazują emocjonalną więź z klientami i użytkownikami produktów Saint-Gobain.

Saint-Gobain obchodzi 350 lat

Submitted by Harshada.Ghag on Wto, 10/20/2015 - 09:27

Saint-Gobain - światowy lider w dziedzinie zrównoważonego Habitatu i rynku budowlanego - obchodzi w 2015 roku swoją 350 rocznicę powstania. Szkło było częścią działalności Grupy od pierwszego dnia działalności, jako GLASSOLUTIONS, jesteśmy niezmiernie dumni z tego dziedzictwa.