Results

ECLAZ - jeden produkt wiele korzyści!

Submitted by Maciej.Manko on Pon, 07/22/2019 - 14:42

Szyby ECLAZ ® – wykazują wyjątkowe właściwości, łącząc najlepszą wydajność energetyczną z niezrównanym dostępem do naturalnego światła dziennego. Możliwość korzystania z profitów izolacji termicznej zespoleń dwukomorowych (doskonała izolacyjność cieplna, wysokie zyski energetyczne) przy jednoczesnym zapewnieniu ilości naturalnego światła jak w zespoleniach jednokomorowych.

Nowe logo Saint-Gobain

Submitted by Harshada.Ghag on Czw, 06/09/2016 - 10:35

Po ponad 40 latach, Saint-Gobain postanowiło na nowo przemyśleć swoją markę, pokazując nowe logo grupy. Zaprezentowane podczas  Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy logo, to nowatorska interpretacja symbolu „mostu”, jaki od ponad 40 lat reprezentował Grupę, która została uzupełniona o dynamiczny zarys panoramy miasta symbolizujący terytorium marki: „przestrzeń, w której żyjemy”. Z kolei ciepłe i żywe kolory obrazują emocjonalną więź z klientami i użytkownikami produktów Saint-Gobain.

Saint-Gobain obchodzi 350 lat

Submitted by Harshada.Ghag on Wto, 10/20/2015 - 09:27

Saint-Gobain - światowy lider w dziedzinie zrównoważonego Habitatu i rynku budowlanego - obchodzi w 2015 roku swoją 350 rocznicę powstania. Szkło było częścią działalności Grupy od pierwszego dnia działalności, jako GLASSOLUTIONS, jesteśmy niezmiernie dumni z tego dziedzictwa.
 

EGLAS - szkło do zadań specjalnych o unikalnych właściwościach

Submitted by Maciej.Manko on Wto, 01/30/2018 - 15:18

Zastosowanie szkła EGLAS zamiast standardowego przeszklenia w oknach da Ci dużo więcej niż ciepło i odpowiednią ilość naturalnego światła. Ciepłe szyby EGLAS pozwolą Ci odetchnąć od przykrych obowiązków takich jak mycie szyb czy odśnieżanie np.: okien na poddaszu. Stosując EGLAS zapomnisz o zaparowanych szybach i szronie.