Results

PARSOL ULTRA GREY

Szkło barwione w masie o najbardziej intensywnym odcieniu szarości

Szkło PARSOL ULTRA GREY VENUS ma odcień głębokiej szarości, który nadaje wnętrzom bardzo dekoracyjny charakter. Idealne komponuje się w stylowych aranżacjach. Ciepły odcień szkła sprawia, że wnętrze staje się intymne, przytulne i bardziej finezyjne. Mocny, intensywny kolor PARSOL ULTRA GREY VENUS (VG10) zestawiać należy ze spokojnymi barwami, przez co efekt będzie nie tylko zrównoważony, ale i ciekawy. To szkło dla ludzi niebojących się wyzwań, kolorów, gry światła i blasku. Ze względu na mocną kolorystykę PARSOL ULTRA GREY VENUS (VG10) pasuje zarówno do większych przestrzeni, jak i do mniejszego metrażu.


OPIS

PARSOL ULTRA GREY VENUS (VG10) jest szkłem typu float barwionym w masie, produkowanym według tej samej technologii, co szkło bezbarwne. Charakteryzuje się wyjątkowo intensywną barwą i bardzo niską przepuszczalnością światła  LT 10% dla szkła o grubości 4mm. Funkcjonalność, estetyka, elegancja, czystość formy i kolor głębokiej szarości to kolejne walory szkła PARSOL ULTRA GREY VENUS (VG10) i wielki potencjał dla udanego wystroju. Łączenie szkła z innymi materiałami, nowoczesną kolorystyką i rozwiązaniami, takimi jak wzorzyste tapety, ciekawe oświetlenie, daje szansę na stworzenie wyjątkowo niebanalnej aranżacji.


ZASTOSOWANIE

Szkło barwione nadaje się do rozmaitych zastosowań we wnętrzach, w tym jako element mebli, ścianek działowych, drzwi wewnętrznych i ścianek kabin prysznicowych. Z powodzeniem znajdzie zastosowanie jako wypełnienie szafek, komód, stołów i in. Bardzo elegancko wygląda zastosowane jako drzwi przesuwne w szafach i garderobach.


ZALETY
  • Elegancki połysk i głęboki odcień bardzo intensywnej szarości.
  • Bardzo niska przepuszczalność światła zapewniająca prywatność (10%).
  • Łatwy sposób obróbki zbliżony do zwykłego szkła typu float.

PRZETWARZANIE

Szkło PARSOL ULTRA GREY VENUS (VG10) może być przetwarzane w taki sam sposób jak szkło typu float, można je poddać m.in. hartowaniu czy laminowaniu.

Szkło PARSOL ULTRA GREY VENUS (VG10) jest zgodne z normą EN 572 2 i posiada znak CE.