Results

Biznes i wypoczynek w jednym miejscu - Citi Hotel’s Wrocław

STADIP COLOR, TIMELESS

Jak wyróżnić hotel na tle innych miejsc noclegowych w mieście? Grupa CFI Hotels Group znalazła na to sposób. W najnowszej inwestycji Citi Hotel’s Wrocław postawiono na kolorowe balustrady balkonowe wykonane ze szkła STADIP COLOR marki Saint-Gobain.

 

Designerskie wnętrza, funkcjonalne pomieszczenia, gra światłem i kolorem. Tak w kilku słowach można opisać nową hotelową inwestycję Citi Hotel’s Wrocław. Projekt dedykowany jest osobom, które cenią sobie niebanalny, nowoczesny design łączący wygodę użytkowania. Miejsce zostało zaaranżowane tak, by zarówno krótki, jak i długoterminowy pobyt niósł ze sobą poczucie komfortu i gwarantował wypoczynek.

Inwestycja to odpowiedź na duże zainteresowanie wnętrzami, które charakteryzują się sporą, funkcjonalną przestrzenią, ułatwiającą relaks po intensywnym dniu. Hotel to także doskonałe miejsce do pracy. Wszystko za sprawą żywej, a zarazem dopasowanej kolorystyki.

Gra kolorem

Elewacja Citi Hotel’s Wrocław mieni się kolorami. To efekt kolorowych balustrad wykonanych ze szkła STADIP COLOR marki Saint-Gobain. Produkt o wyjątkowych właściwościach stosowany jest w inwestycjach o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa. Bogata paleta barw folii do laminowania zapewnia interesujący efekt wszędzie tam, gdzie istotną rolę odgrywa kolor. Szkło doskonale sprawdza się także w miejscach narażonych na obciążenia takich jak schody, drzwi, tafle podłóg czy ścianki. Zastosowanie szkła STADIP COLOR w projekcie zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz budynku pozwala na jego zindywidualizowanie i dopasowanie do wizji inwestora.

Pokoje dobrze wyposażone

Nowoczesny klimat hotelu podkreślony został w każdym calu, także dzięki odpowiedniej aranżacji przestrzeni użytkowej pokoi. Łazienki – komfortowe i modne, są przede wszystkim funkcjonalne. Wykonanie kabin prysznicowych oraz parawanów nawannowych z antykorozyjnego szkła TIMELESS zapewnia niczym niezakłóconą wizję oraz przejrzystość. Zastosowano tutaj innowacyjne szkło, które zapobiega osadzaniu się kamienia i zabrudzeń na szkle. Dzięki temu jego czyszczenie jest dużo łatwiejsze i szybsze w porównaniu z tradycyjnymi kabinami. Wysoko wytrzymała powłoka nie zmienia koloru, nie traci swoich właściwości pod wpływem czasu i zachowuje atrakcyjny wygląd.

Tajemnica dobrego wnętrza

Goście Citi Hotel’s Wrocław mogą cieszyć oko niebanalnymi aranżacjami nawiązującymi do historii miasta oraz korzystać z funkcjonalnych pomieszczeń zapewniających niczym niezakłócony wypoczynek. Taką atmosferę uzyskano dzięki wykorzystaniu jakościowych i zdobywających względy użytkowników materiałów w śmiałym projekcie.


Podoba Ci się ta realizacja?