Results

Hotelowy apartament z prywatnością na życzenie.

Szkło PRIVA-LITE

Zapewnienie poczucia komfortu gościom oraz optyczne zwiększenie powierzchni pokoju hotelowego przy pomocy partycji ze szkła, to niezwykle ważny aspekt w każdym hotelu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Hotel Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej oferuje nocleg w apartamencie, którego ścianka pomiędzy pokojem a łazienką została wykonana ze szkła o zmiennej przezierności PRIVA-LITE. Dzięki temu przestrzeń pokoju wydaje się większa, a przez szklaną taflę ścianki do łazienki wpada światło dzienne. Przebywający w pokoju goście mogą sami decydować o przezierności szkła PRIVA-LITE zachowując otwartą przestrzeń pomiędzy pokojem a łazienką (stan przezierny szkła ON), lub wybierając prywatność (stan nieprzezierny OFF). Wystarczy szybkie przełączenie ON/OFF i już cieszymy się niczym niezakłóconą prywatnością!


Opis

Zastosowanie szkła PRIVA-LITE niesie za sobą szereg korzyści, zarówno praktycznych, jak i wizualnych. W stanie przeziernym – zapewnia stały dopływ światła dziennego, co sprawia, że hotelowa przestrzeń staje się przyjazna dla jej użytkowników. Szkło nie należy do standardowych materiałów wykorzystywanych w pokojach hotelowych, dlatego też nowatorskie rozwiązanie zastosowane w apartamencie Holiday Inn dodatkowo podnosi walory wizualne obiektu.


Wykorzystane produkty

Produkowane w zakładzie Glassolutions w Pruszkowie szkło PRIVA–LITE, dostępne jest w dwóch podstawowych typach PRIVA-LITE CLASSIC i PRIVA-LITE XL. Dodatkowo można je łączyć z foliami kolorowymi (PRIVA-LITE COLOR).
Zmiana przezierności może następować za sprawą przełączników ściennych, pilotów lub timera. Zakres produktów PRIVA-LITE doskonale sprawdza się w obiektach użyteczności publicznej, takich jak hotele, sale konferencyjny, czy biura, w których zapewnienie prywatności jest kwestią znaczącą.

Nowoczesne, funkcjonale szkło, daje architektom możliwość wykazania się kreatywnością i wyjątkowym poczuciem estetyki. Wykorzystane w apartamencie Holiday Inn szkło PRIVA-LITE sprawia,  że pokój prezentuje się wyjątkowo nowocześnie, a goście czują się w nim komfortowo.

Podoba Ci się ta realizacja?