Results

Lotnisko Chopina w Warszawie - Terminal 2

LAMINATY 1010.4, 88.4 oraz 66.4

Lotnisko Chopina w Warszawie to największy port lotniczy w Polsce, każdego roku przeprawiający miliony pasażerów. W trosce o komfort i bezpieczeństwo, obiekt jest modernizowany i dostosowywany do zmieniających się potrzeb użytkowników. Nowoczesny Terminal numer 2 wyposażony został w szklane balustrady o łącznej powierzchni 400 m2.

Firma partnerska: Forpos Sp. z o.o.


Opis

Każdego roku liczba osób, które wybierają samolot jako środek transportu wzrasta. W związku z tym budowane są nowe lotniska, a działające obecnie modernizowane i przystosowywane do potrzeb coraz większej liczby osób. Warszawski port lotniczy Chopina to największy i jednej
z najnowocześniejszych tego typu obiekt w kraju. W roku 2015 skorzystało się z niego ponad 11 milionów podróżnych. W plebiscycie magazynu Bussines Traveller Polska już dwukrotnie uzyskał tytuł najlepszego lotniska w Polsce.

Budowa terminalu numer 2 rozpoczęła się w roku 2003, a zakończyła w roku 2008. Jego powierzchnia użytkowa wynosi około 11000 m2. Inwestycja pozwala na obsługę 6,5 miliona pasażerów rocznie – w obiekcie znajduje się aż 60 stanowisk odprawy biletowo – bagażowej oraz 44 wyjścia do samolotów.

Balustrady z bezpiecznego szkła laminowanego Saint - Gobain doskonale wpisują się w nowoczesny, industrialny design terminalu. Ich wysoka odporność na uderzenia świetnie sprawdza się w miejscu o tak dużym natężeniu ruchu.


Wykorzystane produkty
  • SZKŁO na balustrady - Laminaty 1010.4, 88.4 oraz 66.4
  • Ilość m2 -  w sumie ok. 400 m2

Produkty

Szkło bezpieczne STADIP

Ochrona, to pojęcie podstawowe zarówno w kwestii zaspokojenia potrzeb bezpieczeństwa ludzi, jak również w zakresie spełnienia wymogów obowiązujących norm i przepisów.

Podoba Ci się ta realizacja?