Results

Wrocław - szklane podłogi LITE-FLOOR

LITE-FLOOR

Wrocławska tkanka miejska składa się z nowoczesnych, tworzonych z innowacyjnych materiałów budowlanych obiektów, które harmonijnie komponują się z zabytkową zabudową. Z połączenia nowatorskiej myśli architektonicznej, najnowszych trendów w projektowaniu  i dbałości o zabytkowe obiekty wyłania się niezwykły obraz miasta.

Na placu Wolności, w pobliżu Narodowego Forum Muzyki znajduje się szklana podłoga, pod która widoczne są fragmenty dawnej zabudowy miasta. Miejsce to jest chętnie odwiedzane przez turystów, którzy podczas zwiedzania Wrocławia poznają również jego historię.  

Realizacja z firmą: BIO-TECH

Wrocław - szklane podłogi LITE-FLOOR


Opis

Szklana podłoga została wykonana ze szkła:  ESG 15mm+XTRA GRIP TDQ68 imitacja piaskowania / 4PVB / 15mm /4PVB / 15mm w Glassolutions Pruszków.

LITE-FLOOR to szklane formatki z przeznaczeniem zastosowania na stopnie i podłogi szklane. Zwykle zbudowane są z minimum trzech tafli szkła zlaminowanego foliami PVB. Grubość podłogi szklanej zmienia się w zależności od sposobu mocowania, obciążenia jakie będzie oddziaływać na szkło oraz wielkości tafli szklanych.Produkty

Szklane podłogi LITE-FLOOR

Szklane podłogi to połączenie stylu i designu z bezpieczeństwem i trwałością

Podoba Ci się ta realizacja?