Results

Szyby Climatop Family w nagrodzonych produktach TOPTEN 2017

TOPTEN Okna to prestiżowy konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych na polskim rynku produktów stolarki okiennej. Na końcową oceną składają się takie czynniki jak efektywność energetyczna, ekonomiczna oraz parametry techniczne. W tegorocznej, czwartej już edycji TOPTEN Okna jury przeanalizowało ponad 550 wyrobów – wyniki konkursu to wskazówka dla projektantów i inwestorów, jakie produkty są najlepsze pod względem oszczędności energii i kosztów.

Parametry techniczne szyb z gamy CLIMATOP FAMILY doceniane są przez działających na polskim rynku producentów stolarki okiennej. Wśród nagrodzonych w konkursie TOPTEN Okna 2017 produktów w kategorii „Okna PVC”, aż 50% zawierało szyby Saint-Gobain. Podobnie przedstawiała się klasyfikacja w kategorii „Okna drewniane” – 40% laureatów stosuje
w nagrodzonych oknach produkty wytworzone przez Saint-Gobain. To dowód najwyższej jakości oferowanych przez firmę wyrobów.

Wykorzystanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologicznie produktów pozwala osiągać producentom sukcesy zarówno wśród klientów, jak i wśród branżowych ekspertów. Zastosowanie w oknach pakietów trzyszybowych CLIMATOP FAMILY, cechujących się dużo lepszym bilansem energetycznym niż w szybach standardowych przyczyniło się do osiągnięcia sukcesu w tak prestiżowym konkursie jak TOPTEN Okna 2017.

Lista laureatów

07/20/2017 - 08:41
Event